Žaludeční vřed – příznaky i léčba

Myslíte si, že máte žaludeční vřed? Běžné příznaky peptický vřed, pálení žáhy, nadýmání, nedostatek chuť k jídlu, konstantní bolest břicha, zejména po jídle. Nebo snad máte nepřetržitý zácpa? Jít k lékaři – je možné, že máte žaludek absces, který může být léčena správně. Žaludek absces byl, jakmile se nazývá onemocnění dyrektorską. To bylo si myslel, o tom, vzhledem k tomu, že jsou výsledky z pracovního života, stejně jako nerovnoměrné dodávky. Dnes jsme pochopili, že jednat s lidmi, vést klidný život.

Přesně to, co je břicho vřed

Přesně-to-co-je-břicho-vředŽaludeční absces je ztráta sliznice vrstvy žaludku nebo dvanáctníku přes kráter. Může se navíc stát, v dolní části složky jícnu, který je vystaven žaludeční šťávy. Typicky, nicméně, absces jsou rozvíjeny v této části trávicí systém, kde pepsin, enzym příjem bílkovin. Ztráty vznikající na povrchu stěny břišní nebo dvanáctníku mají různé schopnosti – od zrnka pepře, cherry jam přibližně mnoha centimetrů. Břišní absces může být hluboký szkodzeniem pár milimetrů, stejně jako mohou také cestovat přes celou hustota povrchu stěny žaludku nebo dvanáctníku. Příznaky žaludeční vřed Příznaky vředové nemoci závisí na oblasti absces, stejně jako věk.

Obvykle, bolest se odehrává v centrální oblasti břicha, pod prsní kostí nebo nad pupkem. Ukazatele, jako je pálení, pálení, občas pocit hladu. Může být pryč spolu s tím, nevolnost nebo zvracení, říhání, pálení žáhy, nebo dokonce zvrací. Pro břicho vředů je identifikován zhoršení bolesti po jídle. Vředy na dvanácterníku, to se také může projevit brzy po probuzení, stejně jako náročné uvolňuje ho po dobu 2-3 hodin. Přichází noc sací nepohodlí s názvem připojil hladovku držel. Trvá mu něco k jídlu nebo konzumovat alkohol trochu mléka. Zdroj bolesti může být také mírný rozpad čípku. Výzva pro léčbu, protože se může proměnit v absces.

Břišní absces – příčiny onemocnění

  1. Helicoacter pylori na prvním místě mezi důvody pro žaludeční absces ven Helicobacter pylori, bakterie, které mohou být infikovány přes trávicí systém systém nebo během … polibek. Ať už jsme poskytovatelé, budeme určitě vidět, takže krevní test. Mohli by být provedena ve výzkumné laboratoři logické (přibl. 40 RUB), nebo samostatně pomocí kolekce (Helicobacter pylori Vyšetření je 35-40 kč), k dostání v lékárnách. Ale existence Helicobacter pylori není neustále ukazují, vředové. Vzhledem k tomu, že můžete být přenašečem bakterií a také není zle.
  2. Přebytek kyseliny chlorovodíkové Kyselina chlorovodíková, která se stává součástí žaludeční šťávy Břišní absces - příčiny onemocněníprodukován buňkami, které vytvářejí výstelku břicha. Žaludeční šťávy zničit bakterie, které vstoupí do trávicí systém, spolu s jídlem, se podílejí na trávení potravin zdravé bílkoviny a také tuky. Také stimulovat dvanáctníku pro výrobu zažívacího traktu hormony, které zlepšují výrobní chemických látek (pankreatické šťávy a také žluči), nezbytných pro trávení. Když žaludeční šťávy je kyselina chlorovodíková hodně, stejně jako poškozeni, je tzv. překážku sliznice, vyvíjí vřed.
  3. Dědictví Pojem dědičnost onemocnění potvrzuje, že 50 procent. lidé tam je získal.
  4. Krev Více sklon k žaludeční vřed podobně (30-40%). jedinci s krevní skupinou 0.
  5. Regurgitace žluče do břišní zdravého a vyváženého jedince je pouze žluči v dvanácterníku. Při trávení je narušen systém, žluč opouští bříško a také poškození bezpečnostní bariéry.
  6. Užívání některých léků, Nadměrné anti-pobuřující drogy a drogové s aspirin, a také léky przeciwreumatycznych také ničí buněčné výstelky žaludku.
  7. Stres-Ally peptické vředy je stres, který způsobuje, že tělo přidělit větší části kyselé. Důležitou roli hraje alkoholu a také Kouření cigaret.